BB, CC ir DD kremai ir jų subtilybės

0
3205

Tikriausiai jau ne kartą teko girdėti apie BB kremus arba kitaip vadinamą Blemish Balm ar Beauty Balm. Šis pavadinimas šifruojamas, kaip dėmių arba grožio balzamas. BB kremai – universali priemonė, atliekanti drėkinamojo kremo, makiažo pagrindo, gydomojo losjono ir kitas funkcijas. Nesenai rinkoje pasirodė daugiafunkciniai CC ir DD kremai. Ar tai reiškia, jog ateityje sulauksime EE, FF ar dar tolimesnių raidžių kombinacijų su tobulesnėmis formulėmis? Gal. Tačiau laiko išbandyti produktai pasižymi užtikrintu poveikiu bei kitomis gerosiomis savybėmis.

BB kremas yra viena iš populiariausių kosmetikos priemonių pasaulyje. Moterys, kurios atrado šį nuostabų produktą džiaugiasi skaisčia ir lygesne oda. Keli kremo potėpiai gali akivaizdžiai pakeisti jūsų odos išvaizdą. Be drėkinamosios ir maskuojamosios funkcijos, jis skatina odos regeneraciją, apsaugo nuo UV spindulių, mažina smulkias raukšleles ir odos trūkumus. Tai ypač tiks toms, kurios amžinai neturi laiko ar nenori naudoti daug kosmetikos. Pagalvokite, kiek sutaupysite, jei viena priemonė pakeis dieninį kremą, veido korektorių, skystą ir birią pudrą.

BB kremai gali būti kelių atspalvių, todėl bet kokiu sezonu rasite sau tinkantį atspalvį. Be to, jei norite, kad veidas neblizgėtų, pasirinkite kremą, kuris suteikia odai matiškumą. Nepamirškite, kad ne kiekvienai tiks ta pati priemonė, dėl to pirmiausia kremą išbandykite ant rankų odos. Išsiaiškinkite ar kremas lengvai skirstosi ir tinka būtent jūsų odos tipui. Iš populiariausių gali išskirti Maybelline „Dream Fresh“, GARNIER „Miracle Skin Perfector“ ir GOSH „All In One“.

CC kremas šifruojasi kaip visiška korekcija ( angl. Complete Corection) arba spalvą koreguojantis kremas (angl. Color Corecting). Tokie kremai pasižymi geresnėmis maskuojančiomis savybėmis nei BB kremai. Dar jie kovoja su odos senėjimu, geriau apsaugo nuo saulės faktorių, naikina pigmentinės dėmeles bei yra lengvesnės konsistencijos. Neapsigaukite, tkėdamiesi greito poveikio. Šią priemonę reikia naudoti mažiausiai 8 savaites, jei norite pasiekti regimą rezultatą.

DD kremai (angl. Daily Defense) arba kasdieninė apsaugą yra visiška naujovė kosmetikos pasaulyje. Tai riebėsnės konsistencijos kremas, skirtas kūno ir pėdų priežiūrai. Veikia panašiai kaip BB ar CC kremai – drėkina ir „nuspalvina“ odą. Kol kas jie platinami tik Didžiojoje Britanijoje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here