Natūrali kosmetika: depiliacija cukrumi namų sąlygomis

0
1784

Depiliacija cukrumi jau gerai buvo žinoma senovės Egipte. Moterys pripažino tai kaip nepakeičiamą metodą plaukelių šalinimui. Šiuolaikinės moterys dažniau renkasi depiliacijos būdus, kurie yra skausmingi ar reikalauja nemažai vargo ir išlaidų. Tai depiliacija vašku ir epiliatoriumi ar skutimas peiliuku. Metas pamiršti apie ankščiau minėtus vargus ir plačiau susipažinti su depiliacijos cukrumi teikiamais privalumais.

Depiliuodami cukrumi jusite kur kas mažesnį skausmą nei depiliuodami su epiliatoriumi ar vašku. Tai daug malonesnė procedūra, nes cukrus prilimpa tik prie pačio plaukelio ir nepalieka lipnių žymių. Taip pat nereiks jaudintis dėl apsideginimo. Cukraus masė bus kambario temperatūros. Plaukeliai netūrėtų įaugti į odą. Ir galiausiai, galėsite niekur neskubėti, kaip tai turėtumėte daryti pasirinkę depiliacijos su vašku procedūrą.

Kitas depiliacijos cukrumi privalumas yra tas, kad visus ingradientus tikrai rasite savo virtuvėje. Jums reiks 2 puodelių cukraus, 0,4 puodelio vandens ir 0,4 puodelio citrinos sulčių. Visu ingradientus sumaišykite puode ir virkite ant vidutinės ugnies. Masė turi sutirštėti ir įgauti medaus atspalvį bei panašią konsistenciją.

Nušveiskite ar švariai nuvalykite odą. Tepkite masę 3 kartus išilgai priešinga plaukelių augimo kryptimi ir greitu judesiu nuplėškite masę. Gali būti, kad jausite nemalonų dirginimą. Juk šalinate plaukelius su šaknimis. Vėliau oda gali truputi parausti. Bet palyginus skausmingąsias procedūras su šia, neverta abejoti kokią depiliaciją pasirinkti kitą kartą. Nuolatinė praktika šiam procesui suteiks kasdieniško lengvumo. O jums liks džiaugtis nepaprastai glotnia oda.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here