5 patarimai kaip atsikratyti celiulito

0
1740

Celiulitas arba kitaip dar vadinamas “apelsino žievelės sindromas” yra suprastėjusios mikrocirkuliacijos audiniuose požymis. Dažniausiai jį galime sutikti sėdmenų ir šlaunų srityje, bet kartais jį aptinkame pilvo ir rankų zonose. Šis specifinis riebalinio audinio pokytis dažniau pasireiškia apkūnesnėms ir vyresnio amžiaus moterims. Nemažai pasitaiko  atvejų, kai vos 20 metų sulaukusios merginos turi ieškoti būdų kaip lengvai ir greitai atsikratyti celiulito. Daugelis dailiosios lyties atstovių investuoja nemažai į įvairias procedūras grožio salonuose ar į begalę kosmetikos priemonių. Lamei, galime atlikti ne ką blogesnes procedūras namų sąlygomis ir leisti sau šiek tiek sutaupyti.

  1. Celiulito atsiradimą gali lemti labai įvairūs faktoriai, kaip paveldimumas, hormonai, stresas, ligos ir kita. Taigi, pirmiausia, moterims yra patartina sureaguliuoti savo mitybą. Kategoriška dieta galbūt padeda greičiau numesti svorio, bet problemos neišsprendžia. Tuo labiau celiulito. Tai tik paskatina organizmą kaupti riebalus, kas celiulito formavimuisi sudaro palankias sąlygas. Venkite produktų, kuriuose gausu gyvulinių riebalų, kulinarinių kepinių ir alkoholio.
  2. Be to turėtumėte užsiimti kokia nors aktyvia fizine veikla. Tai gali būti bėgimas, važinėjimas dviračiu, rytinė mankšta ar joga.
  3. Ir taip priartėjome prie pačios svarbiausios dalies – masažo. Jis skatina medžiagų apykaitą – kraujotaką ir limfos tekėjimą. Leidžia greičiau pasišalinti riebalams. Masažo metu naudotike natūralių šerių šepečius ar medinius rutuliukus kartu su anticeliulitiniais preparatais. Šį kartą siūlau išmėginti natūralų šveitiklį, kurį lengvai pasigaminsite namuose. Jums reikia: ½ puodelio kavos tirščių, 1 šaukšto baltojo cukraus, 2-3 šaukštai alyvų aliejaus ir galite įlašinti kelis lašus vitamino E, kuris pasižymi stangrinančiomis odą savybėmis. Pradėkite masažą sukamaisiais judesiais ir tęskite tai apie 5 min. Jei neturite šepečių ar kitų priemonių, pasitelkite į pagalbą rankas. Procedūrą tęskite apvyniodami nušveistas vietas maistine plėvele ir palaukite dar 10 min. Vėliau nuplaukite šveitiklį atitinkamai keisdami vandens temperatūrą. Tai turėtų vykti panašia eiga, kurią naudojate trinkdami plaukus. Karštą srovę keiskite šalta. Ir tai galite pakartoti keletą kartų.
  4. Galiausiai tepkite drėkinamąjį kremą ir nepatingėkite pakartoti visos procedūros reguliariai. Tegul tai tampa jūsų kasdienė rutina.
  5. Jei vis dėl to sunkiai sekasi kovoti su celiulitu ar neturite tam pakankamai laiko, siūlau kreptis į specialistą, kuris skirs jums tinkamiausias gydomąsias priemones.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here