Top 10 must-have kosmetikos priemonių

0
2463

Rinkdamiesi makiažo priemones galime lengvai pasimesti tarp daugybės produktų. Tuo labiau, kad paslaugioji konsultantė bus pasiruošusi pasiūlyti ar net įsiūlyti jums visai nereikalingų produktų. Ne paslaptis, kad didžioji dalis merginų, dirbančių tokiose pareigose, negali pasigirti turinčios tam reikalingų žinių. Ne kartą teko pačiai parodyti, kur guli ieškomas produktas, nes mergina tvirtindavo, kad tokios prekės jie paprasčiausiai neturi. Todėl prieš keliaudami apsipirkti, turite patys pasidomėti kokia kosmetika jums reikalinga ir tinkama. Profesionali visažistė Jemma Kidd siūlo kiekvienai merginai savo kosmetinėje turėti 10 pagrindinių kosmetikos priemonių, padėsiančių kasdien atrodyti nepriekaištingai.

  • Blakstienų rietiklis:

Tai svarbi priemonė, norinčioms turėti riestas blakstienas bei pridėti papildomo žavesio akims. Prispauskite rietiklį prie pat blakstienų linijos ir 2-3 kartus pakartokite pamažu kilsteldamos blakstienas.

  • Makiažo pagrindas:

Tai gali būti bet kokia makiažo pagrindo priemonė. Ją turite pasirinkti pagal tik jums būdingus veido trūkumus – ratilus po akimis, spuogus ar pigmentines dėmes. Tokios priemonės skaitomos korekcijos, naudojamos tik probleminei veido odos sričiai padengti.

  • Skysta pudra:

Tampa nepakeičiamu pasirinkimu, toms, kurios turi problemišką odą. Skysta pudra paslėps visus odos nelygumus ir suteiks veidui norimą atspalvį.

  • Biri pudra:

Būtinas dalykas kiekvienos merginos kosmetinėje. Ją galite naudoti vieną arba tepti ant skystos pudros, jei norite ilgiau išlaikyti makiažą ir paslėpti odos blizgesį.

  • Tušas:

Niekas taip nepakeičia išvaizdos, kaip keli lengvi tušo potėpiai. Ko gero šią kosmetikos priemonę rastume beveik visose merginų kosmetinėse. Tušas gali kategoriškai pakeisti jūsų žvilgsnį, rytais –  suteikti jam daugiau žvalumo, vakarais – priduoti rafinuotumo.

  • Lūpų balzamas:

Nuostabios lūpos pirmiausia turi būti prižiūrėtos. Linkusios išsausėti lūpos reikalauja pastovaus drėkinimo. Dėl to visada rankinėje nešiokis lūpų balzamą.

  • Lūpų blizgis arba lūpų dažai:

Tai universalioji priemonė. Tinka ir jaunoms, ir vyresnio amžiaus atstovėms. Be to nesunkiai priderinsi prie bet kokio makiažo.

  • Akių pieštukas:

Jei norite akims suteikti daugiau išraiškingumo, būtinai įsigykite šią nuostabią priemonę. Teks pavargi, kol išmoksite nubrėžti tobulą liniją. Kitoms tai gaunasi natūraliai.

  • Akių šešėliai:

Vien įspūdinga spalvų paletė ir didelis tekstūrų pasirinkimas gali lengvai susukti galvą. Kasdienai pasirinkite švelnesnes spalvas. Dieniniam makiažui labiausiai tiks rusvi atspalviai. Vakarui galimybės kur kas didesnės. Nesuklysite, jei jūsų pasirinkime bus spalvos, pabrėžiančios akių spalvą.  Tai elementarus, bet tuo pačiu saugiausias derinys.

  • Skaistalai:

Šio produkto moterys visai nenaudoja arba naudoja per daug. Skaistalai jūsų veidui turi suteikti daugiau gyvumo. Nepersistenkite ryškindami skruostus.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here