Kvepalai: top 10 kvapų pavasaris/vasara 2013

0
2648

Jei jūsų paklaustų, kuo kvepia pavasaris, ar galėtumėte tiksliai pasakyti iš ko susideda tas nepakartojamas aromatas? “Nosimis” vadinami pasaulio kvapų meistrai įdėjo nemažai įkvėpimų ir atodusių, kol galiausiai jums sukūrė kvapus, kurie atspindi pavasario gaivą ir romantiškos nuotaikos elementus. Skubėkime susipažinti su šio pavasario naujovėmis – top 10 kvepalai, kurie karaliaus šį pavasario/vasaros sezoną.

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Sunshine

Žaisimingomis gėlėmis ir vaisiais dvelkiantys Daisy Eau So Fresh Sunshine šiek tiek primena klasikinį Daisy Eau So Fresh su aštresniu vaisių aromatu. Spalvingas ir energizuojantis aromatas susideda iš jazminų žiedlapių, kurie suteikia šilumos ir jaukumo pojūtį. Viršurinės natos: braškės, obelų žiedai, raudonas greipfrutas. Vidurinės natos: jazminų žiedlapiai, lelijos, rožė. Pagrindinės natos: baltojo ąžuolo sąmanos, gintarinė mediena ir žibuoklė.

marc-jacobs-daisy-eau-so-fresh-sunshine

 Escada Cherry in the Air

Saldus vyšnių kvapas nukels jus į kupiną nuotykių ir romantišką vasarą. Pajusite malonų, atimantį žadą ir nežemišką jausmą lyg pirmą kartą įsimylėjus. Natos: juodoji vyšnia, avietė, mandarinas, zefyras, gardenija, kokosas, santalas ir ąžuolo mediena.

 escada-cherry-in-the-air

Prada Candy L’Eau

Prada pristato žaismingesnę versiją savo populiariųjų Candy kvepalų pavasariui. Kvepalų pagrindas bus patobulintas su citrusinių vaisių ir gėlių kvapais.

 prada_candy

Gyvenchy Dahlia Noir L’Eau

Šie kvepalai įkūnija kupiną fantazijų gėlę, kurioje atsiskleidžia išskirtinės moters galia.

 givenchy-dahlia-noir-eau

Dolce & Gabbana Desire

Tai intensyvių ir svaiginančių natų kombinacija, kuri simbolizuoja tikrą moteriškumą.

Dolce&Gabbana DesireJust Cavalli for Her

Just Cavalli kvepalai atsiskleidžia su pagrindine nata – apelsinų žiedlapiais, vėliau seka stebuklingas gardenijos aromatas. Ši gėlių simfonija pasipildo raudonmedžio aromatu, kuris suteikia kvapui masyvaus ir kartu gaivinančio aromato įspūdį.

 Just-Cavalli-for-her

See By Chloe

Šie kvepalai įkūnija moteriškumą prisiliesdami prie moderniosios moters įvaizdžio. Tai kvepalai simbolizuojantys stiprią Chloe moterų asmenybę. Jaudinantys gėlių ir vaisių aromatai su netikėtais bergamočių, obuolių ir jazminų pasirodymais.

 see+by+chloe+perfume

Van Cleef & Arpels Feerie Spring Blossom

Toks buteliukas asocijuojasi su gaivia pavasario šiluma ir svaiginančia romantika. Dominuojančios vyšnios, magnolijos ir muskuso natos sukuria gundančiai moteriška aromatą.

 feerie-spring-blossom

Agent Provocateur Petale Noir

Tai gilus gėlių aromatas su muskuso, mandarino, žibuoklės ir magnolijos kvapais, kurie sudaro nekaltumo ir viliojimo iliuziją.

 Agent Provocateur Petale Noir Fragrance

Gucci Guilty Black

Tai jausmingas gėlių aromatas, skatinantis pasiduoti aistroms ir užburiantis rausvos paprikos, raudonųjų vaisių, žibuoklės, pačiulės ir gintaro natomis.

 Gucci Guilty Black

Nuotraukos ir info: babble.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here