Kvepalų aromato svaiginantis poveikis

0
1298

Nepaneigsite, jog moterims patinka išsiskirti. Kvepalai – subtiliausias būdas tai padaryti. Kodėl pasirenkame būtent tą kvapą, paaiškinti sudėtinga. Tačiau galima atrasti daugybę priežasčių, kodėl vienas kvapas mus suvilioja labiau už kitus.

Ne paslaptis, jog didžioji dauguma moterų kvepalus renkasi pagal kainą. Pirkdama žinomų gamintojų kvepalus, mokate ne tik už vardą, bet ir kokybę. Galite atlikti labai paprastą testą. Rinkdamasi kvepalus, ant vienos bandomosios juostelės užpurškite pigesnių kvepalų, ant kitos – brangesnių. Įsidėkite abi juosteles į piniginę ir po dienos patikrinkite kuris kvapas bus dominuojantis. Pigesni kvepalai sudėtyje turi daugiau alkoholio ir mažiau kvapiųjų aliejų. Dėl to kvapas laikosi vos keletą valandų. Norėdami sužinoti, kiek laiko kvapas išsilaikys, turėtume atkreipti dėmesį į kvapiųjų aliejų koncentraciją bei kokybę. Kuo didesnė koncentracija, tuo kvapas bus intensyvesnis bei išsilaikys ilgiau. Taip pat kvepalų kokybė priklauso nuo natūralių ekstraktų, kurie yra išgaunami iš augalų ir gėlių.

Kvepalus dažnai išsirenkame ir pagal buteliuko formą bei spalvą. Vyrų pasaulyje šis kriterijus užima žemesnes pozicijas. Na, o moterims gali užkliūti ir paprasta detalė. Nebe reikalo buteliuko dizainui kūrėjai skiria nemažai dėmesio. Tai ne tik firmos įvaizdžio dalis, bet ir gerai apgalvota reklaminė kompanija. Kvepalai, kaip ir kitos kosmetinės priemonės yra orientuoti į tam tikrus pirkėjų segmentus. Tai gali būti lytis, amžius, gyvenimo būdas ir t.t. Tarkim, vyresnio amžiaus moteris dažniau atkreips dėmesį į klasikinį buteliuką. Kaip pavyzdys galėtų būti populiarieji Chanel No 5. Tai elegancija bei subtilumu kvepiantis buteliukas.

Turbūt jau akreipėte dėmesį, kad vieni kvepalai labiau traukia žiemą negu vasarą. Taip yra dėl kelių paprastų priežasčių: temperatūros ir uoslės jautrumo. Vasarą dominuojantys gamtos kvapai ir taip yra pakankamai aštrūs. Dėl to dažniau pasirenkame lengvesnius ir gaivesnius kvepalus, kurie neerzina mūsų uoslės. Taigi, žiemą labiau vilioja stipresnės koncentracijos kvapai.

Psichologai bando mus įtikinti, kad tinkami kvepalai – puikus viliojimo menas. Moteris, norėdama patikti vyrui turėtų pasirinkti vanilės, muskuso, avietės, obuolio ar cintrinos aromatus. Tačiau vyras vyrui nelygu. Pirmiausia pasidomėkite, kokie kvepalai patinka jūsų išrinktajam, o tik tada viliokite. Jeigu norite ilgiau išlaikyti aromatą, kvepalus naudokite kaklo ir riešų zonoje. Jeigu norite dar geresnio efekto, prieš naudodami kvepalus, išsitepkite kūną losjonu.

Kvepalai gali mus užburti dėl netikėčiausių priežasčių. Trumpam užmerki akis, nenorėdama matyti skaudžios kainos ir akimirkai nugrimzti į svaiginančio aromato pasaulį. Ir netikėtai atsitinka tai, dėl ko tikriausiai vėliau teks gailėtis, bet širdyje jausies laiminga. Svarbiausia neprarasti sveiko proto, kaip tai nutiko ne vieną sukrėtusioje dramoje „ Perfume. The story of a murderer “. Fenomenalia uosle apdovanotas Jean-Baptiste Grenouille lyg apsėstas mėgina išgauti galutinį kvapą, dėl kurio pasiryžta net atimti gyvybę. Ir, deja ne vieną. Galbūt, lyginti šiuolaikinį moterų ir pavojingiausio XVIII amžiaus Prancūzijos piliečio pamišimą dėl kvepalų per ne lyg dramatiška, tačiau, argi tai ne tiesa? Svaiginantis kvepalų aromatas pakerėjo ne vieną. Dėl to galime kaltinti jautriausią iš penkių pojučių – uoslę ir profesionalų, kitaip dar vadinamų „ Nosimis “, puikiai atliktą darbą. Pasistenkite prisiminti, kvepalai – trumpalaikis malonumas. Jei dėl to verta aukoti savo santaupas, vadinasi kvepalų misija buvo įvykdyta nepriekaištingai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here