Lūpų dažai: sužavėk pasaulį savo šypsniu

0
1474

Norėdama akimirksniu pakeisti savo išvaizdą, pasikviesk į pagalbą lūpų dažus. Nuo švelnaus rožinio iki įžūliai ryškaus burgundiško atspalvio ar klasika tapusios raudonos spalvos dėka kategoriškai pasikeisi vos per keletą sekundžių. Tik turėkite omenyje, kad lūpų spalva turi harmoningai derėti su likusiu makiažu.

Kiekviena moteris gali naudoti bet kokio tono lūpų dažus, pasirinkusi tinkamą spalvos sodrumą. Jeigu planuojate rinktis iš begalės atspalvių ir nenorite kas kartą tepti lūpų, pasinaudokite piršto pagalvėle. Kadangi ji yra artimesnė jūsų natūraliai lūpų spalvai nei plaštakos oda. Asmeniškai patariu jums niekada netepti testerio tiesiai ant lūpų. Pagalvokite kiek moterų juo naudojosi prieš tai.

Lūpų dažų sudėtis yra nepaprastai įvairi. Rinktis galite pagal tai, kokį efektą norite išgauti. Matiniai dažai išsilaiko ilgiausiai, nes sudėtyje yra sausi riebalai, kurie ir suteikia lūpoms matiškumą. Dažai, savo atspalvyje turintys natūralaus blizgesio, išsilaiko trumpiau, tačiau lengvai padengia lūpas. Labai blizgūs dažai spindi įvairiomis spalvomis ir išsilaiko trumpiausiai. Kasdienai naudokite bespalvius lūpų dažus ar švelnaus atspalvio blizgius. Vakaro makiažui tinka beveik visų atspalvių lūpų dažai, tik neužmirškite išlaikyti ankščiau minėtos pusiausvyros.

Tikiu, kad dauguma jūsų jau žino, kad tamsūs lūpų dažai mažina lūpas, o šviesūs, ypač blizgiai optiškai jas padidina. Be to dažnai ant lūpų atsidūrę dažai skiriasi nuo tikrosios spalvos. Šiam skirtumui sumažinti naudokite paprastą skystą pudrą kaip lūpų dažų pagrindą. Rezultatas jūsų tikrai nenuvils. Jei jūsų oda šviesi, geriausiai atrodys švelni rožinė, blanki rausva ir vyšninė raudona. Vidutinė veido spalva derės su lūpų dažais, kurių pagrindas yra oranžinis atspalvis. Taip pat tiks ryškesnė rausva ar klasikinė raudona. Tamsesniam odos atspalviui tiks ryški burgundiška ir raudona spalvos.

Jei norite, kad lūpos atrodytų nepriekaištingai, pirmiausia turite susirūpinti jų priežiūra. Žiemą, kai lūpos yra linkusios išsausėti, neišsiversite be balzamo. Išlaikykite lūpas švelnias ir drėgnas su balzamu, kuriame yra natūralių aliejų, pavyzdžiui, bičių vaško , ir SPF. Jeigu lūpos suskirdusios, užtepkite truputį balzamo ir po kelių minučių sukamaisiais judesiais masažuokite jas su dantų šepetėliu. Arba galite naudoti paprastą šveitiklį. Pasidarykite jį pati sumaišydama arbatinį šaukštelį medaus su tokiu pat kiekiu cukraus.

Norėdamos sukurti tobulą raudonų lūpų įvaizdį ar, kad dažai išsilaikytų kuo ilgiau, vadovaukitės šia seka:

  1. Paryškinkite lūpų kontūrus pieštuku, kuris derės prie jūsų natūralios lūpų spalvos.
  2. Tepkite raudoną spalvą tiesiai iš tūbelės tik ant lūpų centro.
  3. Paskirstykite dažus su specialiu lūpoms šepetėliu.
  4. Nusausinkite jas paprasta popierine servetėle ir pakartokite 2 ir 3 žingsnius. Taip lūpų dažai laikysis kur kas ilgiau.
  5. Norėdamos suteikti lūpoms putlumo, lengvai užtepkite piršto galiuku truputį blizgio ant apatinės lūpos. Jas lengvai suspauskite ir lūpos optiškai taps putlesnės.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here