Makiažo tendencijos 2013 pavasaris/vasara

0
1014

Makiažo tendencijos, kaip ir aprangos bei avalynės naujovės,  žengia koja kojon. Naujasis sezonas, kaip įprasta siūlo nemažai naujovių. Podiumuose makiažas būna kur kas efektyvesnis, nei mums įprasta. Naudojamos gan ryškios ir rėkiančios spalvos. Kasdien tai atrodytų per ne lyg keistai ir iššaukiančiai. Taigi, dizaineriai siūlo pasisemti naujų idėjų ir pritaikyti tai prie asmeninio stiliaus.

Pagrindinis šio sezono makiažo akcentas – mėlyna spalva. Ši spalva asocijuojasi su ramybe ir stabilumu. Nuo 2012 jai buvo lemta progresuoti, kol galiausiai pasirodė su gausybę atspalvio variacijų – žalsvai mėlyna, turkio, rugiagėlių ir t.t. Populiariausia – elektrinė mėlyna, kuri gali būti naudojama kaip akcentas jūsų makiaže. Jei surizikuosite pasiduoti šiai spalvai, leiskite jai būti pagrindiniu makiažo akcentu, t.y. nenaudokite papildomų rėkiančių spalvų.

Blues-1

Stella McCourtney

Kaip priešingybė mėlynai spalvai atsiranda rožiniai atspalviai, kurie populiarus ne tik kaip skaistalai, bet ir siūlomi naudoti akių pabrėžimui. Kurdami savo įvaizdį, turėkite omenyje išlaikyti vieningą stilių. Romantiški rožiniai atspalviai tiks norimčioms pabrėžti natūralų odos grožį. Ryškesni atspalviai suteiks išskirtinumo. Galite naudoti kaip akcentinę spalvą arba derinti su kitomis spalvomis.

Pink

Pink-1

Kol vieni dizaineriai mėgaujasi spalvomis, kiti renkasi neutralesnį būdą, pabrėždami akis juodu pieštuku ar šešėliais. Toks sprendimas, rodos niekuo neišsiskiriantis, gali tapti kiekvienos moters universaliausiu pasirinkimu. Dieniniam makiažui tiks vos pabrėžta viršutinė blakstienų linija. Vakarui galite pilnai apvesti akis arba pastorinti viršutinę liniją bei šiek tiek ją prailginti. Galite sukurti dūminių akių efektą paprastai prasklaidydami pieštuką vatos pagaliuku.

Grungy

Dolce n Gabbana

Neįprastais sprendimais ši sezoną išsiskyrė Chanel ir Dior madų namai. Chanel modeliai priminė sniego karalienės įvaizdį, kuriame dominavo sidabriniai akių šešėliai, tuo tarpu Dior akims suteikė papildomo spindesio, papuošdami akis blizgiomis detalėmis.

Dior

Nuotraukos iš fashionising.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here