Nagų dailė ir spalvos 2013 pavasaris/vasara

0
2128

Nagai yra ypatingai maža bendro įvaizdžio dalis. Visgi, moterims tai pakankamai plati erdvė, suteikianti galimybę kurti savo asmeninį stilių. Šį kartą bandykime paieškoti įkvėpimo New York’o madų šou podiumuose, kuriuose karaliavo pakankamai kontrastingos idėjos.

Minimalizmu atsiduodantys nagai šį sezoną toliau žengia savo keliu.  Marc Jacobs siūlo kuklumu pasižyminčius pieno atspalvius, kol Chanel palaiko klasiką tapusį prancūzišką manikiūrą, tuo tarpu Dolce & Gabbana mados namai prie pasakiškai spalvotos kolekcijos derina neutraliai išblyškusius nagus. Šį pavasari pasirinkdama neutralumą, galėsi išvengti papildomo galvos skausmo, kadangi toks manikiūras tiks bet kokiai progai.

Dolce & Gabbana

Coco Chanel

Kaip priešingybė neutraliems nagams atsiranda tamsieji atspalviai. Tai lyg bandymas atskleisti tavo kitokią – tamsiąją pusę. Žinoma vestuvinių suknelių dizainerė Vera Wang savo naujos kolekcijos pristatyme derina ekstravagantiškas detalės su nuotaiką atspindinčiu manikiūriu. Atspalviai svyruoja nuo įprastų juodų iki pilkšvai melsvų.

Jason Wu

Kūrybiškai nusiteikusioms moterims dizaineriai siūlo nagus dailinti su metalo akcentais. Galite lakuoti tik pačius nagų galiukus arba puoškite aukso ar sidabro taškeliais tik vieną , ar du nagučius. Taip pat nesuklysite, jei pamėginsite sukurti įmantresnį raštą, kadangi tai nagams suteiks subtilią prabangą.

Katie Gallaher

Monika Chiang

Jeigu neapsisprendi, kokia spalva lakuoti nagus, pamėginkite sujungti du kontrastinus atspalvius. Taip dizaineriai rekomenduoja klasikiniam prancūziškam manikiūrui suteikti daugiau žaismingumo. Arba naudoti pusmėnulio, įstrižas ar V formos juosteles.

Tracu Reese

Neįprastos nagų dailės propaguotojos taip pat neliko nuskriaustos. Manikiūristai stebino savo atliktu darbu, kuriame atsispindėjo drastiški raštai ir pavojingi sprendimai. Tai lyg žirklėmis perkirpti nagai, ar lašančio kraujo efektai bei juostelėmis supančioti nagai.

Prabal Gurung

Rotarde

Nuotraukos iš harpersbazaar.com

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here