Natūrali kosmetika: namų gamybos kaukės

0
1725

Ar kada nors teko pačiai prisidėti prie kosmetikos gamybos? Natūrali kosmetika įgauna vis daugiau privalumų ir dar daugiau moterų pamažu atranda šias nuostabias priemones. Dabar galite  ne tik puoselėti grožį natūraliomis priemonėmis. Tai puiki galimybė ir šiek tiek sutaupyti, kadangi pagrindiniai ingradientai jau stovi jūsų virtuvės lentynose. Taigi, nieko nelaukdami skubėkime ieškoti reikalingų produktų.

Alyvuogių aliejus nuo seno buvo naudojamas įvairioms grožio procedūroms. Šį aliejų galite naudoti kaip kondicionierių. Įtrinkite vieną arbatinį šaukštą extra-virgin alyvuogių aliejaus į sausus ir švarius plaukus. Ypatingą dėmesį skirkite plaukų galiukams. Po to susukite plaukus į šiltą ir drėgną rankšluostį, ir leiskite aliejui įsigerti palaikydami apie 20 min. Vėliau išskalaukite šiltu vandeniu. Taip pat alyvuogių aliejus tiks  nuvalyti bet kokiam makiažui. Užlašinkite kelis lašiukus ant vatos diskelio ir lengvais judesiais pašalinkite makiažą.

Alyvuogių aliejus

Rudojo cukraus pagalba lengvai pašalinsite negyvas odos ląsateles bei suteiksite savo odai švelnaus blizgesio. Sumaišykite 1/2 rudojo cukraus su dviem valgomaisiais šaukstais extra-virgin alyvuogių aliejaus, dviem valgomaisiais šaukštais avižų ir 1/2 šaukto cinamono. Įtrinkite į odą lengvais sukamaisiais judesiais ir nuskalaukite drugnu vandeniu. Šį receptą galite pritaikyti ir vedui. Tik rudąjį cukrų pakeiskite baltuoju.

Rudasis cukrus

Turite po ranka avokado? Pasirodo tai puikus ingradientas, kai jūsų plaukai yra ypač silpni ir jiems reikia greitosios pagalbos. Plaukų kaukei prireiks vieno kiaušinio trynio, vieno arbatinio šaukštelio extra-virgin alyvuogių aliejaus ir vieno šaukšto medaus. Naudodamiesi šakute sutrinkite pusę avokado. Sudrėkinkite plaukus ir padenkite juos šia mase. Pirmiausia įtrinkite galiukus, vėliau masę paskirstykite per visus plaukus. Ir po 15-20 minučių nuskalaukite vandeniu, šampūnu ir vėl nuskalaukite.

Avokadas

Cinamonas garsėja kaip anti-bakterinis ingradientas bei gali išvalyti užsikimšusias poras. Tačiau prieš naudodami šią priemonę ant veido, pirmiausia išmėginkite ją ant rankų odos, kadangi cinamonas gali sukelti maža dirginimą. Cinamono šveitikliui sumaišykite 1/4 puodelio baltojo cukraus su vienu arbatiniu šaukšteliu extra-virgin alyvuogių aliejaus, vienu valgomuoju šaukštu cinamono ir vienu šauktu šviežiai sumaltos imbiero šaknies. Įtrinkite į odą sukamaisiais judesiais ir nuskalaukite.

Cinamonas

Kiaušiniai tiks turimčioms šviesią odą ir norimčioms trumpam pašalinti jos blizgesį. Sumaišykite vieną arbatinį šaukštą kiaušinio trynio ir 1/2 šaukšto medaus. Paskirstykite šią masę ant veido ir palaikykite apie 15 minučių. Vėliau nuplaukite su šiltu vandeniu.

Kiaušiniai

Avižų dribsniai padeda nuraminti jautrią odą ir pašalina susikaupusius odos riebalus. Sumaišykite du šaukštus avižų dribsnių su vienu arbatiniu šaukštu jogurto be jokių ingradientų ir 1/2 šaukšto medaus. Švelniai įmasažuokite į veido odą ir palikite porai minučių. Vėliau gerai nuskalaukite.

Avižų dribsniai

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here