7 patarimai kokia turi būti tinkama paakių odos priežiūra

0
2024

Paakiai – viena jautrausiai reaguojančių vietų moters odoje į vykstančius procesus organizmo viduje. Tai natūraliai vykstantys senėjimo procesai, bloga mityba, besaikis alkoholio ir nikotino vartojimas, stresas, nemiga bei begalę kitų veiksnių, kurie yra atsakingi už mūsų išvaizdos pokyčius. Nemažiau prie to prisideda ir aplinkos veiksniai bei įvairios odos priežiūros priemonės bei grožio procedūrų ritualai. Tinkama paakių odos priežiūra yra ypač svarbi, jei norite kuo ilgiau džiaugtis lygia paakių oda.

  1. Paakių oda patartina pradėti rūpintis atsakingai jau nuo 25 metų. Tokio amžiaus moterys tūrėtų pradėti naudoti silpnos koncentracijos kremus ar skystą paakių želė. Vyresnėms moterims reiktų ieškoti stipresnio poveikio priemonių, kurios skatina odos atsinaijinimo procesus. Tai didesnės koncentracijos kremai, serumai, kapsulės bei kaukės. Teisingai pasirinksite gerą priemonę, atsižvelgę į paakių odos būklę. Jei jūsų paakiai yra linkę sausėti ir pamažu atsiranda mažų raukšlyčių, naudokite priemones, kurios maitina odą. Kremą ar serumą naudokite ryte ir vakare. Taip palaikysite lygią paakių odą bei sulėtinsite senėjimo procesus.
  2. Paakių kaukės yra naudojamos kaip profilaktinė priemonė. Jų būna įvairios paskirties bei sudėties. Tai skatinančios raukšlyčių bei paburkimo sumažėjimą, gaivinančios paakių odą ar mažinančios juodus ratilus aplink akis. Maitinamosios paakių kapsulės padeda pašalinti dienos nuovargį, maitina ir drėkina bei sulėtina raukšlių susidarymo procesus.
  3. Paakių odos priežūra prasideda nuo paprastų rytinių grožio ritualų ir vakaro procedūrų, kurioms reikėtų skirti daugiau laiko. Ryte dažniausiai kamuoja paburkę ar pajuodę paakiai. Naudokite žaliosios arbatos ledukus. Taip padėsite odai greičiau „pabusti“. Žaliojoje arbatoje esantis kofeinas bei ledukų šaltis tonizuoja odą ir ją atgaivina.
  4. Lauke paakiams pavojingiausi yra UV spinduliai, dėl to nešiokite akinius nuo saulės.
  5. Vakare svarbiausias jūsų uždavinys yra kruopščiai nusivalyti makiažą. Tam naudokite specialius makiažo valiklius. Atkreipkite dėmesį į jų paskirtį, nes ne visi makiažo valikliai yra skirti nuvalyti vandeniui atsparią kosmetiką. Jei retai naudojate dekoratyvinę kosmetiką ir neturite makiažo valiklio, jums puikiai tiks augalinis alyviogių, saulėgrąžų ar sezamų aliejus. Suvilgykite aliejumis vatos tamponėlį ir švelniais judesiais nuvalykite makiažą.
  6. Arbatos kompresai yra dar viena puiki priemonė paakių odos priežūrai. Užpilkyte žaliosios, juodos, mėtų  ar ramunėlių arbatos pakučius verdančiu vandeniu, palaukite keletą minučių, ištraukite ir jau atvėsusius dėkite ant paakių.
  7. Iš tradicinių priemonių puikių rezutatų pasieksite jei kasdien naudosite agurko griežinėlius ar bulvių tarkių kompresus. Taip pat galite išmėginti šalto pieno kompresus ar nuo seno pripažintą ricinos aliejų.

Kaip matote, priemonių paakių odos priežiūrai yra išties nemažai. Pasirinkite jums labiausiai tinkamiausią ir visų svarbiausia prisiminkite, jog kartais užtenka gerai išsimiegoti.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here