5 patarimai, kaip suteikti plaukams daugiau apimties

0
1749

Kiekviena esame svajoję ar vis dar svajojame apie purius ir lengvai krintančius plaukus. Išbandome nemažai plaukų priežiūros priemonių, kurios žada puikius rezultatus. Iš pradžių suvilioja priemonės kvapas ar tekstūra, bet plaukai išlieka tokie patys. Paslaptis slypi keliuose paprastuose ėjimuose.

  1. Jei norite turėti purius plaukus, keiskite savo plaukų formavimo įpročius. Kasdien palaikydami tą patį formavimo stilių, skatinate plaukus vienodai sugulti ir priglusti prie galvos odos. Plaukai atrodo sulipę ir ploni. Jei norite to išvengti, pakeiskite plaukų sklastymo vietą ar šukuokite plaukus atgal, nepalikdami slakstymo, kaip legendinė prancūzų aktorė Brigitte Bardot.
  2. Tai gali pasirodyti jums keista, bet pabandykite pirmiausia ištrinkti galvą kondicionierium, o vėliau išsiplauti su šampūnu. Kondicionierius puoselėja plaukus, bet tuo pačiu suteikia jiems svorio. Šampūnas nuplaus kondicionieriaus likučius. Juk švarūs plaukai – purūs plaukai.
  3. Tinkamas kirpimas taip pat yra purių plaukų paslaptis. Vienodo ilgio plaukai visada atrodys ploni, kaip ir labai iškarpyti plaukai. Todėl paprašykite savo kirpėjos pritaikyti būtent jums savitą kirpimo būdą. Kadangi kas tinka vienai, ne visada tiks ir kitai. Tai priklauso nuo jūsų veido formos, plaukų apimties bei plaukų tekstūros. Suteikite plaukams daugiau pūrumo naudodami džiovintuvą. Nuimkite karšio koncentratorių, jei norite plaukams suteikti daugiau šiurkštumo ir apimties. Užbaikite šalta srove, laikydami džiovintuvą ties šaknimis.
  4. Dar vienas būdas, pasiekti didesnį plaukų purumą, yra žinomas nuo seniausių laikų. Tai lengvų augalų ir gėlių aliejai. Populiariausi palmių ir kokosų. Jie padeda lengviau pašalinti jūsų galvos odos riebalus trinkimo metu. Taip pat galite pamėginti sausąjį šampūną ar plaukų pudrą. Įtrinkite tarp delnų nedidelį kiekį pudros ir paskirstykite po plaukus. Ši priemonė taps nepanainoma riebių plaukų savininkėms arba norimčios, kad plaukai atrodytų tokie pat purūs, kaip pirmą dieną po plovimo.
  5. Ir toms, kurios dar nepasiryžo įsigyti plaukų suktukų, siūlau jau šį vakarą tai išmėginti. Naudokite storus suktukus lengvoms garbanos sukurti. Sukite vos drėgnus plaukus ir leiskite jiems pilnai išdžiūti. Galiausiai išimkite suktukus ir su pirštais paskirstykite garbanas. Ir štai esate pasiruošusi bet kokiam vakarėliui ar ypatingai progai.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here