9 plaukų formavimo taisyklės

0
3526

Dažniausiai plaukų formavimas neapseina be karščio. Griebiame plaukų džiovintuvą, tiesintuvą ar žnyples ir atliekame meškos paslaugą plaukams. Norime suteikti jiems apimties, sutramdyti nepaklusnias garbanas ar jas suformuoti. Tuo labiau, kad laiko sau skiriame vis mažiau. Išsiaiškinkime kaip taisyklingai džiovinti plaukus ir suteikti jiems daugiau norimos apimties.

  1. Ne viena moteris galvoja, kad džiovindama plaukus trumpesnį laiko tarpą, jiems pakenks mažiau. Pasirinkusi didžiausią galimą karštį mosikuoja džiovintuvu aukštyn žemyn net nepagalvodama, kaip tai kenkia plaukams. Dabar pagalvokite jei patiekalo recepte nurodyta kepti 180 laipsnių temperatūroje 30 min, ar pakeltumėte karštį iki 250 laipsnių, vėluodama paruošti vakarienę? Iš patiekalo nieko neliks, tik smilkstantys degėsiai. Džiovindama plaukus, turėkite tai omenyje. Turite palaukti, kol plaukai patys pradžius ir tik vos drėgnus džiovinti. Jei tam nėra galimybės, džiovinkite plaukus silpna srove, geriausia šalta ir būtinai išlaikykite atstumą tarp džiovintuvo ir plaukų. Neprašautumėte, jei prieš tai apipurkštumėte plaukus nuo karščio apsaugančia priemone.
  2. Nuo jūsų plaukų tipo priklauso, kokią džiovinimo temperatūrą turėtumėte pasirinkti. Ploniems plaukams naudokite kuo mažesnį karštį, storiems galite pasirinkti ir didesnį. Garbanotiems plaukams naudokite džiovintuvą su difuziniu antgaliu.
  3. Naudokite apvalų šepetį, jei tiesiems plaukams norite suteikti purumo, bei  plaukus džiovinkite priešinga plaukų augimo kryptimi.
  4. Dauguma džiovintuvų turi šalto oro srovę. Norėdami ilgiau išlaikyti suformuotų plaukų formą, pradėkite džiovinti plaukus karšta srove ir užbaikite šalta. Plaukai išlaikys formą visą dieną ir įgaus sveiką žvilgesį.
  5. Ekspertai primena, kad turėtumėte vengti džiovinti plaukus palenkusi galvą žemyn. Jie taps nepaklusnūs ir ims labiau veltis. Džiovinkite plaukus palenkdama galvą į šonus.
  6. Per dažnai tiesindami ar garbanodami plaukus labai kenkiate plauko struktūrai. Jie darosi šiurkštesni, silpnesni ir atsiranda išsišakoję galiukai. Todėl darykite tai kuo rečiau. Tokios procedūros reikalauja papildomo plaukų maitinimo. Galite naudoti aliejus ar serumus.
  7. Nemaža dalis moterų svajoja apie puresnius plaukus. Suteikite jiems daugiau apimties, naudodami formavimo putas. Jums užteks golfo kamuoliuko dydžio putų kiekio. Jei jūsų plaukai vidutinio ar trumpesnio ilgio, naudokite jas per visą plauko ilgį. Ilgaplaukėms užteks užtepti šiek tiek putų arčiau šaknų.
  8. Geresniam efektui išgauti naudokite plaukų suktukus. Jei norite plaukams suteikti tik purumo, jums puikiausiai tiks didesni suktukai. Mažesni suktukai labiau tinka, jei norite suformuoti garbanas. Lady Gaga viename iš savo klipų pasirodė susukusi plaukus su gaiviojo gėrimo skardinėmis. Keistas būdas plaukams garbanoti, bet pasirodo labai efektyvus. Taigi, užtepusi plaukų formavimo putų ir susukusi plaukus suktukais, galite pradėti juos džiovinti.
  9. Šukuosenos fiksavimui naudokite laką. Apipurškite sruogas iš apačios. Jei norite sumažinti plaukų apimti, apipurškite iš viršaus. Kiekviena tiesiaplaukė stengiasi pasitaikius progai pasipuošti įspūdingomis garbanomis, kaip garbanotų plaukų atstovė vargsta juos kas kartą tiesindama.

Regis, moterims visada norėsis pakovoti su gamta ir elgtis ne pagal taisykles.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here