3 natūralios plaukų priežiūros priemonės ir ju naudojimo būdai

0
1599

Dauguma moterų sutiks, kad sveiki ir spindintys plaukai – puikios išvaizdos dalis. Paprastai plaukai geriausiai atrodo vos ištrinkti, dėl to ko ne kasdien plauname juos šampūnu, taip pašaliname susikaupusius nešvarumus ir riebalus. Tačiau per dažnas šampūno naudojimas skatina greitesnę riebalų gamybą. Čia ir iškyla klausimas, kaip dažnai trinkti plaukus, kad būtų pasiekta mažiausia žala, bet išlaikytume juos švarius bei žvilgančius? Vis daugiau moterų renkasi natūralias plaukų priežiūros priemones – gamtinius plaukų ploviklius.

Ne paslaptis, kad natūrali kosmetika pastaruoju laikotarpiu rinkoje užima pirmaujančias pozicijas. Kaip ir ekologiški maisto produktai, kosmetika tampa natūralumo išsiilgusių moterų dažnu pasirinkimu. Prisimindamos laikus, kai senolės skalaudavo savo plaukus tekančios upės vandenyje ir naudojo tik iš gamtos gaunamas priemones, ieškome panašios alternatyvos ir šiomis dienomis. Tuo labiau, kad lietuvaitės visada skirdavo nemažai dėmesio savo plaukų priežiūrai.

  1. Gamtinių plaukų plovikliai – soda, gasulo molis, kiaušinis, rūginiai arba kukurūzų miltai gali būti randami artimiausiame prekybos centre. Soda tiks, jeigu plaukai yra linkę smarkiai riebaluotis. Jei nenorite atsisakyti sintetinių šampūnų, prieš plovimą ištrinkite galvos odą plaktu kiaušiniu. Tai irgi puiki priemonė riebaluotiems plaukams. Ankščiau minėtas priemones skalaukite citrinos ar acto tirpalais arba nuovirais. Nepamirškite tuo pačiu plaukus palepinti natūraliomis kaukėmis ar aliejais.
  2. Natūralus šampūnas gali tapti dar viena išeitimi, norimčioms visai atsisakyti sintetikos esminėje plaukų priežiūroje. Tai sunormalizuos galvos odos būklę, o jūs tuo tarpu ilgiau galėsite džiaugtis švariais plaukais. Natūralūs šampūnai savo sudėtyje neturi sintetinio silikono, kurie plaukams suteikia žvilgesio. Dėl to pirmą kartą rezultatas nuvils. Griebkitės ankščiau minėtų kaukių arba aliejų, ar palepinkite plaukus kondicionieriumi.
  3. Jei norite kuo greičiau padėti plaukams atsigauti nuo sintetinių šampūnų, maitinkite plaukus natūraliomis kaukėmis. Avokado kaukė – yra pakankamai lengvai paruošiama bei paprastai naudojama. Jums reikės vieno avokado, šaukštelio alyvuogių aliejaus ir kiaušinio trynio. Nulupkite avokadą ir sutrinkite iki vientisos masės. Įlašinkite aliejų bei supilkite kiaušinio trynį. Paruoštą masę įtrinkite į plaukus ir palaikykite bent 15 min. Jei norite kasdien džiaugtis puikia plaukų išvaizda, tiesiog skirkite jiems truputi daugiau dėmesio ir neužilgo pastebėsite akivaizdžias permainas.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here