5 patarimai kaip padėti riebiai odai

0
1728

Riebi oda – tai hormonų pusiausvyros sutrikimai, netinkama mityba, stresas, vartojami medikamentai, netinkamai naudojama kosmetika ar net paveldimumo pasėkmė. Su šia problema susiduria įvairaus amžiaus moterys, kurias kankina išsiplėtusios poros, aknė ir veido blizgesys. Laimei, šiuolaikinė kosmetika gali jums padėti sumažinti riebios odos požymius ar jų atskiratyti visam laikui.

  1. Tinkama odos priežiūra yra lemiamias veiksnys jūsų odos būklei. Dėl to renkatis kosmetiką reikia atkreipti dėmesį į priemonių sudėtį bei jų paskirtį. Riebios odos priežiūra prasideda nuo kasdienio valymo. Nedarykite klaidos, rinkdamiesi priemones, kurios intensyviai valo. Taip nukenčia odos epiderminis barjeras, atverdamas kelią įvairioms medžiagoms, sukeliančioms sudirgimą bei porų užkimšimą. Plaukite veidą du kartus per dieną, ryte ir vakare. Prausikliai ir valomiejie pieneliai vandens pagrindu ar bešarminis muilas turėtų pagelbėti kaip valomoji priemonė, kuri pašalintų kosmetikos likučius ir dulkes. Naudokite priemones su salicilo rūgštimi, alijošiaus ekstraktais, arbatmedžio aliejaus ir kitų antiseptinių medžiagų.
  2. Giluminis valymas turėtų tapti jūsų reguliariu įpročiu. Tai pašalina negyvąsias ląsteles bei sumažina regimą odos blizgesį. Riebi oda, kaip ir kitokio tipo oda, reikalauja nuolatinio drėkinimo. Tam ypač tinka produktai sudėtyje turintys jūros dumblių, ramunėlių ir alijošiaus ekstraktų, simonsidijų aliejaus, vitamino C ir E. Kartą per savaitę naudokite poras sutraukiančią kaukę su baltuoju moliu.
  3. Jei norite atskiratyti riebiu veido blizgesiu, jums reikia naudoti mineralinę dekoratyvinę kosmetiką. Ji neužkimša porų, reguliuoja riebalinių liaukučių veiklą, suteikia odai matinį atspalvį. Galite pudruoti odą kelis kartus per dieną. Labiausiai tam tiks biri, be perlamutrinio atspalvio pudra.
  4. Riebiai odai daug įtakos turi ir jūsų mityba. Valgykite daugiau vaisių ir daržovių, juodą duoną, pieno produktus, žuvį ir kiaušinius. Venkinte alkoholio ir saldžios kavos, rūkytų gaminių. Gerkite daugiau vandens ar žolelių nuovirų, kurie skatina medžiagų apykaitą.
  5. Be to pasistenkite išvengti streso, kuris turi įtakos hormonų pusiausvyrai. Kasdien vadovaukitės ankščiau minėtom priemonėm ir metodais, jei norite sumažinti ar visam laikui pamiršti apie riebios odos problemas.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here