Iššūkis – pažeisti plaukai ir skylinėjantys galiukai

0
1963

Kai už lango spaudžia šaltukas ir žiemos speigai dar nežada trauktis, turime susirūpinti tinkama grožio priežiūra. Pažeisti ir šalčio nualinti plaukai reikalauja itin rūpestingai parinktų priežiūros priemonių ir pariodiškai atliekamų procedūrų. Skylinėjantys galiukai – tai dar vienas ženklas, rodantis jums, kad plaukai itin sausi ir išsekę. Todėl, pradėkime jais rūpintis atlikdami paprasčiausius grožio ritualus.

Skylinėjantys galiukai nenoriai atsiduoda priežiūros priemonėms, tačiau tokiu būdu bent užkirsime kelią tolimesniam skylinėjimui ir stiprinsime plaukus. Pasiruoškite itin paprastą mišinį iš kokosų aliejaus ir vitamino E. Sumaišykite šiuos ingradientus bliudelyje ir pakaitinkite mikrobangėje apie pusę minutės. Šiltą masę tepkite ant plaukų galiukų ir laikykite per naktį. Ryte išskalaukite drugnu vandeniu. Procedūra paprasta ir kiekviena gali tai atlikti vos per keletą minučių.

Kokosų aliejus

Taupydami savo brangų laiką dažniausiai griebiame į rankas plaukų džiovintuvą ir sausiname plaukus pasirinkę aukščiausią temperatūrą. Plaukai tikrai neliks dėkingi. Šukuosena bus nuostabi tik tą akimirką, o pamažu pastebėsite kaip jie silpsta. Visų pirma, geriau plaukus džiovinti ilgesnį laiką, tačiau su žemesne temperatūra. Taip pat neišsisuksite be apsauginių priemonių nuo karščio kaip plaukų putos ar purškiamieji serumai. Ne paslaptis, kad dauguma merginų mėgsta dar labiau alinti plaukus tiesinamosiomis žnyplėmis. Čia galioja kitokia taisyklė – kuo greičiau, tuo geriau. Jei jau pasiryžote žaloti plaukus, pasistenkite jog procedūra būtų kuo mažiau skausminga jūsų plaukams, t.y trumpa ir kokybiška. Jokiū būdu nelaikykite žnyplių vienoje vietoje. Braukite per plauką švelniai žemyn ir kartokite kol pasieksite trokštamą tiesumą. Plaukai lengviau išsitiesins jei jau džiovinimo metu pasirinksite priemones, kurios yra būtent tam skirtos. Prekybos centruose galite rasti tokių priemonių, kaip Shwarzkopf OsiS + Flatliner, GOT2B Crazy Sleek Hot Smooth Flat Iron & Blow Dry Lotion, L’oreal Studio Line Silk & Gloss purškiamieji plaukų tiesinimo serumai.

GOT2B Crazy Sleek Hot Smooth Flat Iron & Blow Dry Lotion L’oreal Studio Line Silk & Gloss Shwarzkopf OsiS + Flatliner

Neprašausite, jei kaip profilaktinę priemonę naudosite plaukų galiukų serumus ar natūralius aliejus. Tai patartina tepti po plaukų plovimo, kai juos nusausinate rankšluosčiu. Taip plaukų galiukus apsaugosite nuo išsausėjimo. Išbandykite Avon Advance Techniques arba Garnier Fructis sausų galiukų serumus, tikrai neprašausite. Taip pat dauguma profesionalų naudoja Healthy Sexy Hair Soy Renewal Styling Treatment. Tai apsaugo plaukų galiukus nuo karščio ir išsausėjimo bei juos maitina.

Avon Advance Techniques Garnier Fructis Spkit Ends Serum Healthy Sexy Hair Soy Renewal Treatment

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here