Šukuosenos: 2013 pavasaris/vasara

0
2619

Niekas taip nealina plaukų, kaip ši žiema. Nuolatiniai temperatūrų skirtumai ir vėjas negailestingai silpnina mūsų plaukus. Norime kuo skubiau jiems pagelbėti. Tuo labiau, kad artėjant pavasariui pradedame galvoti apie pokyčius. Plaukai – ypatinga išvaizdos dalis. Tinkama šukuosena suteikia mums nepaprasto žavesio. Todėl paskubėkime išsiaiškinti, kokios šį sezoną siūlomos šukuosenos.

Naujasis sezonas tradiciškai tęsia ilgalaikę trumpų ir ilgų plaukų dvikovą. Tos, kurios ieško kategoriškų permainų, turėtų pasiryžti nusirėžti plaukus pagal populiarųjį bob kirpimą. Jis yra atliekamas įvairiems plaukų ilgiams, paprastai ilgis svyruoja nuo smakro iki pečių. Taip pat bob puikiai dera su kirpčiukais. Taigi, šis kirpimas grįžo įgavęs modernesnį  įvaizdį. Kitas kategoriškų permainų variantas – ypač ilgi plaukai. Podiumai lūžta nuo pasakiško ilgio (iki krūtinės ar ilgesnių) plaukų , kurie tūrėtų tave padaryti panašią į tikrą deivę. Stilistai siūlo pasirinkti tiesų arba sluoksniuotą kirpimą. Pastarasis labiau tiks plonesnių plaukų savininkėms, kadangi optiškai pridės purumo. Jeigu dvejojate, koks kirpimas jums labiau tiks, pasirinkite viduriuką – dalinai sluoksniuotą kirpimą. Juk šį sezoną svarbiausia apimtis ir tekstūra.

Aline Weber Bob

Nepriklausomai, kurį kirpimą pasirinksite, ar jūsų plaukai bus garbanoti ar tiesūs, verta žinoti keletą šukuosenų, kuriomis galėsite pakeisti jau pabodusią išvaizdą.

Pirmoji šukuosena, kuri šį sezoną dominuoja daugelyje madų šou, tai plaukai atskirti ryškiu sklastymu. Kokią pusę pasirinksite, jūsų asmeninis sprendimas. Sklastymas gali suteiki jūsų šukuosenai aštrumo,švelnumo arba apimties. Tinkamai parinkta padėtis padės jums sukurti trokštamą įvaizdį.

Side Part

Antroji šukuosena, kurią siūlo mums garsieji stilistai, šlapių plaukų efektas. Tai tampa šiuolaikinio gyvenimo būdo atspindžiu. Skubame visur suspėti, dėl to laiko plaukų priežiūrai lieka vis mažiau. Tokį efektą galime sukurti naudodami plaukų želė, aliejus ar formuojančius purškiklius. Ir čia ateina laikas jūsų vaizduotei. Sušlapinsite visus ar tik dalinai, surišite ar leisite laisvai kristi, spręskite pačios.

Wet Hair

Trečioji šukuosena, regis taip ir nepaliekanti mados podiumo, tai nesenstanti arklio uodega. Šį sezoną siūlomos kelios variacijos. Tai gali būti tradiciškai suimti ir surišti plaukai ar šiek tiek papūsti viršugalvyje. Kitas būdas, tai žemiau sprando surišti plaukai. Ši šukuosena atrodys ypač elegatiškai,jeigu plaukai bus tinkamai ištiesinti ir kris laisvai.

Ponytail

Ketvirtoji, savo paprastumu išsiskirianti, tačiau nenusileidžianti kitoms, tai pusiau už ausų užkištos sruogos. Atrodo nieko ypatingo, tačiau toks stilius siūlo begalę variacijų. Galite leisti plaukams laisvai kristi, ar suėmus nugaroje, palikti kelias sruogas priekyje. Taip pat, pritaikius šlapių plaukų efektą, sukurti elfišką įvaizdį, palikus daugiau neužkištų plaukų.

Half -Tuck Hair

Dinamiškieji 60-ieji pristato mums penktąją šukuosenų liniją. Svarbiausias akcentas – purumas. Nebijokite ekspermentuoti, kadangi šis laikotarpis garsėjo nuolatinėmis permainomis.

60's

Praėjusį sezoną daugelyje madų šou dominavo berniukiškas stilius. Šis sezonas – ne išimtis.

Hairstyle

Ir galiausiai vis dar populiarūs – kirpčiukai. Ypač išpopuliarėję 2007 metais, kirpčiukai iki šiol išlaiko savo pozicijos.

Fringe

Taigi, kaip ir kiekvieną sezoną, turime nemažą plaukų šukuosenų pasirinkimą. Nuo berniukiškai trumpų iki dieviškai ilgų plaukų, net neabejoju, jog rasite, kas puikiai derės prie jūsų kuriamo stiliaus. Tik nepamirškite, kad geriausiai atrodys sveiki, tinkamai prižiūrėti plaukai.

Nuotraukos iš fashionising.com

Ankstesnis straipsnisMada
Kitas straipsnisStilius
I’m Alice Barkley. I love writing articles about all your favorite celebrities! Please contact me if you want to suggest something or just to say Hi!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here