Versace rock-n-roll 2014 pavasaris/vasara makiažas

0
1503

Versace makiažas visada pasižymėjožavingai kerinčiomis spalvomis ir efektyviomis linijomis. Tačiau šiam pavasariui yra siūloma daug paprastesnis ir kartu lengviau pasiekamas įvaizdis. Tai rock-n-roll įvaizdį imituojantis makiažas. Vos keletas akių kontūro pieštuko potėpių ir jūs akimirksniu tapsite kerinčio žvilgsnio savininke.

Pradėkime makiažą nuo svarbiausio žingsnio – odos paruošimo. Makiažas išsilaikys ilgiau jei įprasite kasdien atlikti kelis odos priežiūros ritualus. Tai odos valymas toniku ar šveitikliu bei drėkinimas. Kremą galite naudoti įprastą kiesdieniniai priežiūrai ar BB kremą, kuris iškarto odai suteiks norimą atspalvį. Jei jūsų oda nėra lygi, ar po nakties atsirado erzinančių spuogelių, patepkite problemines vietas maskuokliu. Po to naudokite skystą pudrą, kurią lengvais potėpiais paskirstykite pirštų galiukais arba tam skirta kempinėle. Viską užfiksuokite biria ar presuota pudra, kuri ne tik pašalins odos blizgesį, bet ir palaikys lygios odos įspūdį visą dieną.

Versace make-up skin

Atlikę paruošiamuosius žingsnius, bandykime pradėti dailinti antakius. Pasirinkite atspalvį vienu tonu šviesesnius nei jūsų akių kontūro pieštukas, kurį naudosite vėliau. Galite suteikti antakiams formą naudodami akių šešėlius ar specialius pieštukus antakiams. Jei jūsų antakiai jau yra dažyti kosmetologo pagalba, beliks tik juos dailiai iššukuoti.

O dabar pereikime prie ryškiausio šio makiažo akcento, tai akių kontūro pieštuko. Pradėkite jį tepti pirmiausia vidine akių kontūro linija, o vėliau pereikite prie išorės. Nepersistenkite piešdamos viršutinę linija, juk tai ne cat eye makiažas. Linija neturėtų būti ir labai stora. Siekite lengvai paryškinančio efekto. Taigi, atlikusios ši žingsnį, galime dar labiau paryškinti žvilsnį pasinaudojusios šešėliais. Siūlau apatinę liniją, tiksliau iki akies vyzdžio tepti tamsiai pilkšvą ar rusvą šešėlį. Viršuje naudokite tik šviesaus atspalvio šešėlius. Tai gali būti lengvai blizgūs ar matiniai balti, kreminiai ar švelnaus aukso/sidabro atspalvio šešėliai. Ir nepamirškite blakstienas perbraukti tušu, kuris bet kokiam makiažui suteikia reikiamą efektą.

Versace make-up foundation

Jei norite dar įspūdingesnio efekto, pabandykite viršutinę blakstienų liniją pabrėžti dirbtinėmis blakstienomis. Dieniniam makiažui naudokite kuokštelius, o vakariniam galite naudoti ir ištisas blakstienas, tačiau ir vakarui puikiausiai tinka kuokšteliai, kurių tesiog galima daugiau pridėlioti. Na ir paskutiniai akcentai tai ryškesni skruostai ir lūpytės. Suteikite skruostams trokštamo ryškumo naudodami skaistalus ar šviesaus atspalvio bronzantus. Lūpas paryškinkite blizgesiu ar lūpdažiu. Vakarui galite naudoti ryškesnius atspalvius. Paprastai prie tokio makiažo yra derinama sodriai raudonos ar burgundiškos spalvos lūpos. Viskas priklauso nuo jūsų fantazijos ir vis gerėjančių įgūdžių makiažo atlikimo technikoje. Taigi, nustebinkite save ir kitus naujuoju Versace įvaizdžiu.

Versace make-up look

Nuotraukos iš fashionising.com ir jenny.gr

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here