Kadaise garsioji Coco Chanel yra pasakiusi: “Jei mergina nesidažo, ji yra per geros nuomonės apie save.”

Grožio Meka blogas pateikia kruopščiai atrinktus stiliaus bei kūno priežiūros patarimus, atskleidžia natūralaus grožio paslaptis, supažindina su mados naujovėmis, bei siekia prisidėti prie tavo išvaizdos kūrimo proceso.

Šis blogas atspindės ne tik nuolatinėmis permainomis prisotintą grožio pasaulį, bet ir supažindins su tuo, kas buvo senai pamiršta ar dar neatrasta. Paprastai pateikti patarimai, metodai ir mažos subtilybės kiekvienai suteiks galimybę pažinti kontrastingai įkvėpiantį ir užburiantį grožį.

Blogo autorė, ilgai ieškojusi, rado sritį, kurioje norisi apsistoti. Nuo 2010 metų pradėjusi studijuoti verslo administravimą Vytauto Didžiojo universitete, suvokiau, kad tiksliųjų mokslų neužteks. Todėl netrukus atradau Femina Bona Wellness Institute, kur gilinausi į makiažo istoriją, atlikimo techniką bei koloristiką.

Kai pirmą kartą buvau mokoma atlikti profesionalų makiažą, tą pačią akimirką tapau nuo jo priklausoma. Norėjosi sužinoti dar daugiau, išbandyti įvairias technikas ir nuolatos tobulinti įgūdžius. Nors nuo pirmos kursų dienos praėjo keli metai, poreikiai nepasikeitė, o dar labiau išaugo. Pradėjau intesyviai domėtis mada, įvairia kosmetika, kūno priežiūra bei kitais grožio pasaulio nariais.

Tikiuosi, kad Grožio Meka blogas bus ta vieta, kurioje atrasite kas teiks jums malonumą, ar netgi padrąsins imtis naujos veiklos. Grožis – lengvai įperkamas dalykas. Bet pradėjusios jį kurti, suprasite tikrąją vertę.