in

Šypsena: kaip pagerinti ir išlaikyti dantų spalvą

Tikėkite, kad savimi pasitikinti moteris niekada nebijos šypsotis. Šypsena tampa dar vienu aksesuaru, be kurio patartina nekelti kojų iš namų. Siekdami estetinio grožio pradėjome ieškoti būdų, kaip šypsenas padaryti patrauklesnes. Daugelis žmonių išbando krūvas dantų pastos, tikėdamiesi pakeisti dantų spalvą laikantis tinkamos burnos higienos, tačiau dažnai nusivilia. Dantų balinimas yra efektyviausias būdas atkurti patrauklią šypseną.

Šypsenoms galime rasti begalę žavių, spalvingų Holivudo aprašymų, ir nepamirškite, amerikietiška šypsena simbolizuoja sėkmingą gyvenimą. Taigi, neklystu sakydama, kad šypsena gali atverti ne vienas duris. net širdį. Ne paslaptis, kad besišypsanti mergina visada sulaukia daugiau dėmesio ir yra pirmą kartą pastebėta. Todėl verta apsvarstyti tam tikrus mitybos ir kasdienius įpročius, kurie pirmiausia turi įtakos dantų spalvai. Turime vengti raudonojo vyno, kavos, tabako, kai kurių vaisių ir daržovių. Šie išoriniai veiksniai sukuria dėmes nuo maisto ir gėrimų likučių. Dėl to pasikeičia dantų spalva.

Jai įtakos turi ir tokie vaistai, kaip raminamieji, slopinantys alergijos simptomus, reguliuojantys aukštą kraujospūdį, įvairūs antibiotikai. Kiti išoriniai veiksniai gali būti jūsų naudojama pasta, kurios taip pat galima rasti geriamajame vandenyje ir kituose gėrimuose, jei joje yra per daug fluoro. Dantų spalvą lemia ir vidiniai veiksniai. Tai genai ir amžius. Laikui bėgant net ir geriausiai prižiūrimi dantys gali pradėti gelsti patys.

Jei jūsų dantys jau prarado norimą spalvą, galite padėti jiems ją atgauti atlikdami dantų balinimą. Dažniausia procedūra – dantų balinimas. Tačiau tai dažniausiai nepadeda pasiekti norimo rezultato. Juk norime kuo greičiau turėti ryškiai baltą šypseną. Lieka tik apsispręsti, ar imtis veiksmų patiems, ar palikti tai profesionalų žinioms. Tikriausiai niekas nebandė balinamųjų juostelių ar balinamosios želė ir kapo. Rezultatai gali būti dvejopi. O odontologijos praktikoje, kur galima rinktis balinimą lazeriu arba UV spinduliu, atliekama patikima procedūra. Visuose balikliuose yra peroksido.

Burnos higienos palaikymas po balinimo procedūros yra labai svarbus. Jūs jau žinote, kokie maisto produktai ir gėrimai gali pakenkti jūsų šypsenai. Jūs neprivalote jų visiškai atsisakyti. Naudokite jį atsakingai ir saikingai. Po valgio praskalaukite burną arba naudokite kramtomąją gumą, bet ne daugiau kaip 3-4 kartus per dieną. Nesivalykite dantų paskubomis po kavos ar rūgštaus vyno. Palaukite bent 30 minučių, kol normali geriamoji terpė atsigaus. Gazuotiems gėrimams naudokite šiaudelius. Taip pat valgykite daugiau obuolių, salierų, kriaušių, agurkų ir morkų. Šiuose produktuose yra daug vandens, jie skatina seilių gamybą ir padeda palaikyti burnos higieną.

Moterims rekomenduojame naudoti kitą gudrybę – melsvą lūpų dažų atspalvį. Rezultatai bus matomi iš karto. Jūsų dantys jausis daug baltesni.

Grožis: moters silpnumas ir stiprybė

10 būtiniausių grožio produktų