in

Grožis: moters silpnumas ir stiprybė

Grožis – ne tik patraukli moterų išvaizda. Tai ilgos valandos, praleistos prie veidrodžio, namuose, grožio salone ar bet kurioje kitoje vietoje, kuri sustiprina jūsų atspindį. Negailime laiko kosmetinėms procedūroms. Kol vyrai mus lėtai vejasi, ir net lenkia. Tačiau šį kartą ne apie tai.

Grožis yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Pirmąją gyvenimo dieną išgirdome, kokie esame gražūs ir nuostabūs, nors dar nesuprantame, ką tai gali reikšti. Norime to ar ne, šios haliucinacijos su laiku baigiasi. Kai esame lyginami, kai kurie vis dar yra gražūs, o kai kurie, deja, išnyksta. Grožio pramonė niekada nebūtų tiek pasiekusi be mūsų vartotojų. Ir, tiksliau, vartotojai. Taip, mes, moterys, esame tos, kurios varo pramonę į priekį.

Kur tai prasideda? Tiksliai atsakyti negaliu, bet senovėje neabejojau. Prisiminkite garsųjį Trojos ir Helenos mūšį, kai ji buvo vadinama gražiausia pasaulio moterimi, kuri vis rečiau buvo grožio industrijos lyderė. Garsiausias, o gal ir sunkiausias visų laikų klausimas: „Ko nori moterys?“ išlieka svarbiausiu rodikliu iki šių dienų. Deja, visi esame skirtingi ir kiekvienas grožį suvokiame savaip. Tačiau tai nėra taip svarbu, kaip suprasti, kodėl grožis tapo mūsų gyvenimo dalimi. Kai kas sako, kad tai darome tik dėl vyrų. Bet rimtai? Moters graži išvaizda daugiausia priklauso nuo jos vidinės būsenos. Paprasčiausios grožio procedūros gali pagerinti mūsų sveikatą. Galbūt todėl vis daugiau vyrų renkasi profesionalų manikiūrą arba bando įdegti kaitindamiesi saulėje. Tai nenuostabu. Ši pramonė yra tokia išvystyta ir subrendusi, net ir abejingiausia.

Nenuostabu, kad vaikystėje išbandome visus Mamos lūpų dažus ir pirmą žingsnį stengiamės žengti aukščiau nei 8 centimetrus virš žemės. Tikriausiai ji pati darė tą patį, bet žinojo, kad tai turi kartoti nuolat, todėl atsikratyti vaikiškų makiažo likučių yra per daug. Paauglystėje grožio vaidmuo dar labiau sustiprėja. Tada supraskite, ar esate apdovanotas genetiškai. Kad ir kaip tai skambėtų, kiekvienas iš mūsų esame grožio palydovas, o kiti – pilkos pelės. Atėjo laikas pirmai pažinčiai su savimi. Tai nesunku pakeisti. Pirmiausia reikia išmokti mylėti save. Laikui bėgant mes išmokstame ir pradedame labiau rūpintis savimi. Statistiškai vyresnė nei 28 metų moteris labiausiai džiaugiasi savo išvaizda. Dabar vyksta atvirkštinis procesas ir mes stengiamės susigrąžinti grožį. ..

Daugelis straipsnių ir vadovėlių išmokys mus padaryti gerą pirmąjį įspūdį. Tinkama saviraiška atveria plačias galimybes.

Šypsena: kaip pagerinti ir išlaikyti dantų spalvą