in ,

5 patarimai, kaip padaryti plaukus storesnius

Visi turime arba vis dar svajojame apie slenkančius ir slenkančius plaukus. Mes išbandome daugybę plaukų priežiūros priemonių, kurios žada puikius rezultatus. Iš pradžių suvilioja kvapas ar produkto tekstūra, tačiau plaukai išlieka tokie patys. Paslaptis slypi keliuose lengvuose žingsniuose.

Jei norite palaidų plaukų, pakeiskite plaukų formavimą. Kasdien išlaikydami tą patį stilių, galite leisti plaukams tolygiai kristi ir prisitaikyti prie galvos odos. Plaukai gali atrodyti tarsi susivėlę ar ploni. Norėdami to išvengti, keiskite sklastymo padėtį arba šukuokite plaukus atgal, nepalikdami tarpų.

Tai gali skambėti keistai, bet pirmiausia pabandykite nuvalyti galvą kondicionieriumi, o tada nuplauti šampūnu. Kondicionieriai maitina plaukus, bet tuo pačiu suteikia jiems svorio. Šampūnas nuplaus likusį kondicionierių. Juk švarūs plaukai bus lengvi.

Tinkama šukuosena taip pat yra purių plaukų paslaptis. Tokio pat ilgio plaukai visada atrodo ploni, kaip ir trumpai nukirpti. Taigi, paprašykite savo kirpėjo pritaikyti jūsų kirpimą jums tinkantį. Nes kas tinka vienam, ne visada tinka kitam. Tai priklauso nuo jūsų veido formos, plaukų apimties ir plaukų tekstūros. Tvaresniems plaukams naudokite plaukų džiovintuvą. Nuimkite rinktuvą ir paverskite plaukus šiurkštesniais bei tankesniais. Užbaikite šalta srove, kad džiovintuvas laikytųsi prie šaknų.

Kitas būdas padidinti plaukų lūžinėjimą buvo žinomas nuo senų senovės. Tai lengvi augaliniai ir gėlių aliejai. Garsiausios iš jų yra palmės ir kokosai. Padeda pašalinti riebalus iš galvos odos trynimo metu. Taip pat galite išbandyti sausą šampūną ar plaukų pudrą. Įtrinkite nedidelį kiekį pudros tarp delnų ir įtrinkite į plaukus. Ši procedūra taps nepakeičiama turintiems riebius plaukus arba norintiems, kad plaukai atrodytų tokie ploni kaip pirmą dieną po plovimo.

Tiems iš jūsų, kurie nenusprendėte įsigyti garbanojimo suktukų, siūlau išbandyti šį variantą. Norėdami sukurti šviesias garbanas, naudokite storą garbanojimo suktuką. Pasukite per vos drėgnus plaukus ir leiskite jiems visiškai išdžiūti. Galiausiai nuimkite garbanojimo suktuką ir pirštais paskleiskite garbanas. Būsite pasiruošę bet kokiam vakarėliui ar ypatingai progai.

Seksualumas: paslaptingas triukas ir tikroji jo kaina