in

Seksualumas: paslaptingas triukas ir tikroji jo kaina

Į seksualumą kaip į savybę, žiūrima skirtingai. Paklauskime vyro ir moters, kaip jie supranta šią savybę, ir greičiausiai sulauksime skirtingų atsakymų. Natūralu, kad kiekvienas iš mūsų pasaulį suvokiame savaip. Tuo mes skiriamės. Tačiau žiniasklaidoje ir televizijoje matome skirtingas tendencijas. Atrodo, kad jaunos merginos laikosi naujausios dietos arba geria tabletes, kad įgytų tobulą kūną. Žinomos moterys ekrane net nesuvokė, kokį spaudimą jos daro šioms merginoms. Belieka, kai jaunatviškas, tiksliau idealaus dydžio pagal šiuolaikinius standartus kėbulas parduodamas gerokai brangiau. Juk daug smagiau matyti grakščią ir išpuoselėtą figūrą. Tačiau atėjo laikas akims pailsėti ir įsiklausyti į laiką, kai tas kerintis buvimas slepiasi viduje.

Kai pamažu pradedame pasinerti ir domėtis pramogų pasauliu, pamažu atrandame, kas yra kas. Jei pasikalbėsime kartu, rasime daug pavyzdžių, kaip seksualumas gali nulemti karjerą. Prabangiai gyvena ir nesibaigiantys vakarėliai. Toks paviršutiniškas požiūris dažnai sukuria klaidingą įspūdį. Kol gražuolė pasiekia „sceną“, praėjo ne vienas etapas. Dabar verta paminėti, kad seksualumas niekada nebuvo laikomas gryna savybe. Tai ne paaukštintas biustas ar lieknas juosmuo. Kūnas čia atlieka mažiausiai svarbų vaidmenį.

Garsioji Marilyn Monroe iki šiol laikoma seksualiausia moterimi pasaulyje. Jaunystėje Marilyn atrodė visai kitaip, tačiau pramogų industrijai reikia tam tikro įvaizdžio. Ne paslaptis, kad šviesūs plaukai visada patrauklesni vyrams. Prisiminkite žavią šviesiaplaukę, dainuojančią su gimtadieniu ponui prezidentui, arba lūpas, kurios kas antrą kartą praranda libido. Tai maža dalis visko, ko ji turi išmokti. Deja, geroji gyvenimo pusė tėra priedanga, slepianti skaudžius išgyvenimus.

Seksualumo išraiškos formų yra begalė. Daug dėmesio sulaukė kasmetinis Viktorijos apatinio trikotažo pristatymo renginys. Visų pirma, tokiems supermodeliams kaip Adriana Lima, Miranda Kerr ir Alessandra Ambrosio. Nė viena moteris nesvajoja turėti tokią įspūdingą kūno liniją. Antra, eksponuojamas apatinis trikotažas. Na, o tai ypatinga tuo, kad tai paprasti apatiniai. Beveik 2,5 mln. Dolerio kaina paprastos liemenėlės. Svarbiausios renginio dalys yra:-Paroda.

Ruošiamas šiam renginiui ištisus metus. Kruopščiai atrenkami modeliai, gaminami apatiniai, koreguojamos scenos dekoracijos, kviečiami geriausi atlikėjai, o už prekės ženklo „Victoria’s Secret“ populiarumo palaikymą atsakinga nuolatinė reklamos agentūra. Renginys kupinas beprotiško seksualumo potraukio. Kiekviena manekenė kažkuo žavi. Pažiūrėkite į jų eiseną, akis ar klasikinį oro bučinį. Merginos, flirtuojančios su tavimi, mieloji.

Norint sukurti tikrą seksualumą, didelių investicijų nereikia. Moterims būti seksualiai labai lengva. Kūno kalba ir tinkamais žodžiais vyrą suvilioti lengva. Supraskite vieną paprastą tiesą, seksualumas yra vidinė savybė. Tai šou jums. Prabangus apatinis trikotažas ir seksualūs drabužiai tavęs nepakeis, nebent to norėsi. Todėl prieš ieškodami pagundos objekto, turite mylėti save ir savo kūną. Tai tikroji seksualumo kaina.

10 būtiniausių grožio produktų

5 patarimai, kaip padaryti plaukus storesnius