in

10 būtiniausių grožio produktų

Renkantis makiažo produktus, nesunku pasiklysti produktų gausoje. Negana to, paslaugų konsultantas bus pasirengęs pateikti jums net ir tuos produktus, kurių jums tiesiog nereikia. Žinoma, kad dauguma tokias pareigas užimančių merginų negali pasigirti tam reikalingomis žiniomis. Ne kartą teko parodyti, kur yra ieškoma prekė, nes mergina tvirtino jos tiesiog neturinti. Todėl prieš eidami apsipirkti turite išsiaiškinti, kokio makiažo jums reikia ir koks makiažas tinka. Profesionali makiažo meistrė Jemma Kidd kiekvienai savo salono merginai suteikia 10 būtiniausių makiažo produktų, kurie padės jai atrodyti nepriekaištingai kiekvieną dieną.

  • Blakstienų rietiklis:

Tai svarbi priemonė tiems, kurie nori priauginti riestas blakstienas. Pritraukite rietiklį prie blakstienų linijos ir pakartokite 2–3 kartus, kad palaipsniui pakeltumėte blakstienas.

  • Makiažo pagrindas:

Tai gali būti bet koks makiažo pagrindas. Jį reikia rinktis pagal konkretų veido netobulumą – ratilus po akimis, spuogelius ar pigmentines dėmes. Šios priemonės – tai tik korekcijos, kurios apima problemines veido odos vietas.

  • Skysta pudra:

Tampa nepakeičiamu pasirinkimu probleminę odą turintiems žmonėms. Skysta pudra paslepia visus odos netobulumus ir suteikia veidui norimo atspalvio.

  • Biri pudra:

Tai būtina kiekvienos merginos kosmetikos dalis. Jei norite išlaikyti makiažą ilgai ir paslėpti odos blizgesį, galite naudoti jį vieną arba tepti ant skystos pudros.

  • Tušas:

Tai, kas atrodo kaip lengvas tušo potėpis, pakeičia viską. Manoma, kad šią kosmetiką galima rasti beveik kiekvienos merginos kosmetikoje. Tušas gali ryžtingai pakeisti jūsų išvaizdą ryte – padaryti ją gaivesnę vakare – suteikti rafinuotumo.

  • Lūpų balzamas:

Pirmiausia reikia pasirūpinti puikiomis lūpomis. Lūpos, kurios linkusios sausėti, reikalauja nuolatinio drėkinimo. Dėl šios priežasties lūpų balzamą visada įsidėkite į rankinę.

  • Lūpų blizgis arba lūpų dažai:

Tai universalus įrankis. Tinka tiek jauniems, tiek seniems žmonėms. Be to, galite lengvai pritaikyti bet kokį makiažą.

  • Akių pieštukas:

Jei norite, kad akys būtų išraiškingesnės, būtinai įsigykite šią nuostabią priemonę. Turėsite pavargti, kol išmoksite brėžti tobulas linijas. Kitiems ši technika ateina savaime.

  • Akių šešėliai:

Tiesiog įspūdinga paletė ir daugybė tekstūrų variantų gali lengvai apsukti galvą. Kasdien rinkitės pastelines spalvas. Dieniniam makiažui geriausiai tinka rudi atspalviai. Vakarais tikimybė yra daug didesnė. Nesuklysite, jei pasirinkote akių spalvą paryškinančias spalvas. Tai pagrindinis, bet ir saugiausias derinys.

  • Skaistalai:

Moterys šio produkto visai nenaudoja arba naudoja per daug. Skaistalai turėtų suteikti veidui daugiau gyvybingumo. Nepersistenkite su skruostų galandimu.

Šypsena: kaip pagerinti ir išlaikyti dantų spalvą

Seksualumas: paslaptingas triukas ir tikroji jo kaina